ul. Komisji Edukacji Narodowej 51, 37-450 Stalowa Wola 15 642 21 06 sezam@go3.pl

Regulamin

Recepcja tel. 15 642 21 06
Restauracja tel. 15 642 21 04

Recepcja czynna całą dobę.
Doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 11.00.
Śniadanie od godz. 6.00 do godz. 10.00.
Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00

Na terenie obiektu SEZAM znajduje się sauna i pralnia hotelowa dostępna dla gości (odpłatnie).
Zapraszamy do naszego BISTRO SEZAM  oferującego: kanapki, lody własnej produkcji, napoje, papierosy, wyroby garmażeryjne i ciasto.

Pozostanie w hotelu lub pozostawienie rzeczy, po godz. 11.00 bez zgłoszenia tego w recepcji jest traktowane jako przedłużenie pobytu. Osoby niezameldowane w hotelu mogą przebywać gościnnie w pokoju hotelowym do godz. 22.00.
Hotel nie odpowiada za utratę lub uszkodzenia rzeczy wniesionych przez gościa na teren obiektu.
Gość hotelowy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość hotelowy ma obowiązek zawiadomić recepcję hotelu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
Na terenie całego hotelu obowiązuje całkowity ZAKAZ palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Złamanie tego zakazu będzie skutkować pokryciem kosztów dearomatyzaji pokoju w wysokości 600 zł., które zostaną automatycznie doliczone do rachunku hotelowego.
Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach: grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju.
Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju hotelowym przechowywane są przez okres trzech miesięcy.